DongFeng e pi 007 56.83 kWh (218 bg) Electric modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | DongFeng |
| Model | e pi 007 |
| Nesil | DongFeng e pi 007 |
| Modifikasyonu (Motor) | 56.83 kWh (218 bg) Electric |
| Üretim başlangıç yılı | Ekim, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Liftback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.8 saniye |
| Maksimum sürat | 165 km/saat 102.53 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 8.1 Kg/bg, 123.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 5.7 Kg/Nm, 175.4 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 56.83 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 530 km 329.33 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 11.9 kWh/100 km
19.15 kWh/100 mi 176 MPGe 8.4 km/kWh 5.2 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 218 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1767 Kg 3895.57 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2194 Kg 4836.94 lbs. |
| Azami yük | 427 Kg 941.37 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 672 Lt 23.73 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1886 Lt 66.6 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4880 mm 192.13 in. |
| Genişlik | 1895 mm 74.61 in. |
| Yükseklik | 1468 mm 57.8 in. |
| Dingil Mesafesi | 2915 mm 114.76 in. |
| Yerden yükseklik | 163 mm 6.42 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.209 |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Yaklaşım açısı | 13° |
| Kalkış açısı | 15° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrikli motor arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Arkadan İtiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/50 R18; 235/45 R19 |
| Jant Boyutu | 18; 19 |