DongFeng e pi 007 70.26 kWh (544 bg) Electric 4WD modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | DongFeng |
| Model | e pi 007 |
| Nesil | DongFeng e pi 007 |
| Modifikasyonu (Motor) | 70.26 kWh (544 bg) Electric 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | Ekim, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | BEV (Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Liftback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 3.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 3.9 saniye |
| Maksimum sürat | 165 km/saat 102.53 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 3.7 Kg/bg, 272.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.1 Kg/Nm, 320.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 70.26 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 540 km 335.54 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 14.9 kWh/100 km
23.98 kWh/100 mi 141 MPGe 6.7 km/kWh 4.2 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 544 bg |
| Sistem tork | 640 Nm 472.04 lb.-ft. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1999 Kg 4407.04 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2442 Kg 5383.69 lbs. |
| Azami yük | 443 Kg 976.65 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 672 Lt 23.73 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1886 Lt 66.6 cu. ft. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4880 mm 192.13 in. |
| Genişlik | 1895 mm 74.61 in. |
| Yükseklik | 1468 mm 57.8 in. |
| Dingil Mesafesi | 2915 mm 114.76 in. |
| Yerden yükseklik | 163 mm 6.42 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.209 |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |
| Yaklaşım açısı | 13° |
| Kalkış açısı | 15° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/50 R18; 235/45 R19 |
| Jant Boyutu | 18; 19 |