Tank 500 Hi4-T 2.0T 37.1 kWh (408 bg) Plug-in Hybrid 4WD Automatic modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Tank |
| Model | 500 |
| Nesil | Tank 500 |
| Modifikasyonu (Motor) | Hi4-T 2.0T 37.1 kWh (408 bg) Plug-in Hybrid 4WD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2024 yıl |
| Son üretim yılı | Ağustos, 2025 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Plug-in Hibrid Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (WLTC) | 2.06-8.8 Lt/100 km
114.18 - 26.73 US mpg 137.13 - 32.1 UK mpg 48.54 - 11.36 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.9 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 6.9 Kg/bg, 144.2 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.8 Kg/Nm, 265 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 37.1 kWh |
| Batarya voltajı | 325.6 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Arka koltukların altında Bagajın altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 110-120 km 68.35 - 74.56 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 24.5 kWh/100 km
39.43 kWh/100 mi 85 MPGe 4.1 km/kWh 2.5 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 163 bg |
| Elektrikli motor torku | 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ290XH001 |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 7000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 408 bg |
| Sistem tork | 750 Nm 553.17 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 252 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 126.1 bg/Lt |
| Tork | 385 Nm @ 1700-4000 dev/dak 283.96 lb.-ft. @ 1700-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | E20NB |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.9 Lt 6.23 US qt | 5.19 UK qt |
| soğutma sıvısı | 10.1 Lt 10.67 US qt | 8.89 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2830 Kg 6239.08 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 3330 Kg 7341.39 lbs. |
| Azami yük | 500 Kg 1102.31 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 70 Lt 18.49 US gal | 15.4 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2500 Kg 5511.56 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5078 mm 199.92 in. |
| Genişlik | 1934 mm 76.14 in. |
| Yükseklik | 1905 mm 75 in. |
| Dingil Mesafesi | 2850 mm 112.2 in. |
| Ön tekerlek izi | 1635 mm 64.37 in. |
| Arka tekerlek izi | 1635 mm 64.37 in. |
| Yerden yükseklik | 213 mm 8.39 in. |
| Yaklaşım açısı | 29.5° |
| Kalkış açısı | 24° |
| rampa açısı | 20° |
| tırmanış açısı | 37° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile aracın arka tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir ve gerekirse elektrikle veya mekanik olarak çalıştırılan bir debriyaj ile ön tekerlekler hareket ettirilir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı, Bağımsız helezon yaylı süspansiyon, Enine sabitleyici |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Enine sabitleyici, Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 265/55 R19; 265/50 R20 |
| Jant Boyutu | 8.5J x 19; 8.5J x 20 |