| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Model | Highlander |
| Nesil | Toyota Highlander III |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.5 V6 (280 bg) Hybrid AWD-i e-CVT |
| Üretim başlangıç yılı | 2013 yıl |
| Son üretim yılı | 2016 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | FHEV (Tam Hibrid) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 8.7 Lt/100 km
27.04 US mpg 32.47 UK mpg 11.49 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 8.4 Lt/100 km
28 US mpg 33.63 UK mpg 11.9 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 8.4 Lt/100 km
28 US mpg 33.63 UK mpg 11.9 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.3 saniye |
| Maksimum sürat | 180 km/saat 111.85 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 5 |
| Ağırlık/güç oranı | 7.9 Kg/bg, 127 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 6.5 Kg/Nm, 152.8 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 288 V |
| Batarya teknolojisi | Nikel metal hidrit (NiMH) |
| Batarya konumu | Zemin altında, arka koltukların altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 167 bg |
| Elektrikli motor torku | 335 Nm 247.08 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 68 bg |
| Elektrikli motor torku | 139 Nm 102.52 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 280 bg |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 280 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 81 bg/Lt |
| Tork | 337 Nm @ 4700 dev/dak 248.56 lb.-ft. @ 4700 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | 2GR-FXE |
| Motor hacmi | 3456 cm3 210.9 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 94 mm 3.7 in. |
| Silindir içi vuruş | 83 mm 3.27 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.8:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Valf yapısı | DOHC-VVTi |
| Motor yağı kapasitesi | 6.1 Lt 6.45 US qt | 5.37 UK qt |
| soğutma sıvısı | 12.8 Lt 13.53 US qt | 11.26 UK qt |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2205 Kg 4861.19 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2844 Kg 6269.95 lbs. |
| Azami yük | 639 Kg 1408.75 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 391 Lt 13.81 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2370 Lt 83.7 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4865 mm 191.54 in. |
| Genişlik | 1925 mm 75.79 in. |
| Yükseklik | 1730 mm 68.11 in. |
| Dingil Mesafesi | 2790 mm 109.84 in. |
| Ön tekerlek izi | 1635 mm 64.37 in. |
| Arka tekerlek izi | 1650 mm 64.96 in. |
| Yerden yükseklik | 197 mm 7.76 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.34 |
| En az dönüş açısı | 11.8 m 38.71 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman e-CVT |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Bağımsız helezon yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 327.66 mm |
| Arka frenler | Disk, 309.88 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/60 R18; 245/55 R19 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 18; 7.5J x 19 |