Volkswagen Caddy V 1.5 TSI (116 bg) DSG modelinin teknik özellikleri, motor gücü, menzili, batarya kapasitesi ve performans verileri hakkında kapsamlı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Caddy |
| Nesil | Volkswagen Caddy V |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 TSI (116 bg) DSG |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 5-7 |
| Kapı sayısı | 4-5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 8.5 Lt/100 km
27.67 US mpg 33.23 UK mpg 11.76 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 6.6 Lt/100 km
35.64 US mpg 42.8 UK mpg 15.15 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 5.8 Lt/100 km
40.55 US mpg 48.7 UK mpg 17.24 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 7 Lt/100 km
33.6 US mpg 40.35 UK mpg 14.29 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 6.6-6.7 Lt/100 km
35.64 - 35.11 US mpg 42.8 - 42.16 UK mpg 15.15 - 14.93 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 150-162 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 11.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 11.9 saniye |
| Maksimum sürat | 181 km/saat 112.47 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 13.2 Kg/bg, 75.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7 Kg/Nm, 143.4 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 116 bg @ 5000 dev/dak |
| Litre başına güç | 77.4 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 1500-3000 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 1500-3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 74.5 mm 2.93 in. |
| Silindir içi vuruş | 85.9 mm 3.38 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1534-1574 Kg 3381.89 - 3470.08 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2150 Kg 4739.94 lbs. |
| Azami yük | 576-616 Kg 1269.86 - 1358.05 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 191 Lt 6.75 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2556 Lt 90.26 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 50 Lt 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4500 mm 177.17 in. |
| Genişlik | 1855 mm 73.03 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2100 mm 82.68 in. |
| Yükseklik | 1833 mm 72.17 in. |
| Dingil Mesafesi | 2755 mm 108.46 in. |
| ön çıkıntı | 890 mm 35.04 in. |
| arka çıkıntı | 855 mm 33.66 in. |
| Yerden yükseklik | 144 mm 5.67 in. |
| En az dönüş açısı | 11.4 m 37.4 ft. |
| Yaklaşım açısı | 14.2° |
| Kalkış açısı | 19.3° |
| rampa açısı | 12.9° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman DSG |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Katı aks süspansiyon, Sürükleme, Helezon yay |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 312x25 mm |
| Arka frenler | Disk, 272x10 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/65 R15; 205/60 R16; 215/55 R17; 225/45 R18 |
| Jant Boyutu | 6J x 15; 6.5J x 16; 6.5J x 17; 7J x 18 |