| AITO M5 Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 40 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTC) | 150-180 km 93.21 - 111.85 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 224 bg |
| Elektrikli motor torku | 420 Nm 309.78 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 428 bg |
| Sistem tork | 720 Nm 531.04 lb.-ft. |