| AITO M5 Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 80 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 552 km 343 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 224 bg |
| Elektrikli motor torku | 315 Nm 232.33 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 360 Nm 265.52 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 496 bg |
| Sistem tork | 675 Nm 497.85 lb.-ft. |