| AITO M7 I Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 40 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTC) | 165 km 102.53 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 177 bg |
| Elektrikli motor torku | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 360 Nm 265.52 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 449 bg |
| Sistem tork | 660 Nm 486.79 lb.-ft. |