| AITO M9 Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 42 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTC) | 190 km 118.06 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTC) | 22.2 kWh/100 km 35.73 kWh/100 mi 94 MPGe 4.5 km/kWh 2.8 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 224 bg |
| Elektrikli motor torku | 315 Nm 232.33 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 360 Nm 265.52 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 496 bg |
| Sistem tork | 675 Nm 497.85 lb.-ft. |