| AITO M9 Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 100 kWh |
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 630 km 391.46 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 17.4 kWh/100 km 28 kWh/100 mi 120 MPGe 5.7 km/kWh 3.6 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 217 bg |
| Elektrikli motor torku | 277 Nm 204.3 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 313 bg |
| Elektrikli motor torku | 396 Nm 292.07 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 530 bg |
| Sistem tork | 673 Nm 496.38 lb.-ft. |