Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 0.89 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 0.42 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 28 bg |
| Elektrikli motor torku | 55 Nm 40.57 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 28 bg |
| Elektrikli motor torku | 88 Nm 64.91 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 145 bg |