Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 39 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, arka koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil (NEDC) | 500 km 310.69 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 95 bg |
| Elektrikli motor torku | 130 Nm 95.88 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 122 bg |
| Elektrikli motor torku | 170 Nm 125.39 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 217 bg |
| Sistem tork | 300 Nm 221.27 lb.-ft. |