Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 95 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 86 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 700 Kg 1543.24 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 372-453 km 231.15 - 281.48 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 21.5-25.9 kWh/100 km 34.6 - 41.68 kWh/100 mi 97 - 81 MPGe 4.7 - 3.9 km/kWh 2.9 - 2.4 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi (NEDC) | 21.6-24 kWh/100 km 34.76 - 38.62 kWh/100 mi 97 - 87 MPGe 4.6 - 4.2 km/kWh 2.9 - 2.6 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 184 bg |
| Elektrikli motor torku | 309 Nm 227.91 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 224 bg |
| Elektrikli motor torku | 355 Nm 261.83 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 408 bg |
| Sistem tork | 664 Nm 489.74 lb.-ft. |