Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 95 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 83.6 kWh |
| Batarya voltajı | 396 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 700 Kg 1543.24 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Geri kazanımdaki güç | 220 kW |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 417 km 259.11 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 22.6-26.2 kWh/100 km 36.37 - 42.16 kWh/100 mi 93 - 80 MPGe 4.4 - 3.8 km/kWh 2.7 - 2.4 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi (NEDC) | 23.7-24.6 kWh/100 km 38.14 - 39.59 kWh/100 mi 88 - 85 MPGe 4.2 - 4.1 km/kWh 2.6 - 2.5 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 224 bg |
| Elektrikli motor torku | 355 Nm 261.83 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 184 bg |
| Elektrikli motor torku | 309 Nm 227.91 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 408 bg |
| Sistem tork | 664 Nm 489.74 lb.-ft. |