Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 77 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya ağırlığı | 500 Kg 1102.31 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 463-541 km 287.69 - 336.16 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 16.2-18.9 kWh/100 km 26.07 - 30.42 kWh/100 mi 129 - 111 MPGe 6.2 - 5.3 km/kWh 3.8 - 3.3 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor torku | 545 Nm 401.97 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | APP550 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor torku | 134 Nm 98.83 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | AKA150 |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 340 bg |