Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 84 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 79 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 491-578 km 305.09 - 359.15 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15.6-18.4 kWh/100 km 25.11 - 29.61 kWh/100 mi 134 - 114 MPGe 6.4 - 5.4 km/kWh 4 - 3.4 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 286 bg |
| Elektrikli motor torku | 545 Nm 401.97 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | APP550 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 286 bg |
| Sistem tork | 545 Nm 401.97 lb.-ft. |