Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 55 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 52 kWh |
| Batarya voltajı | 352 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 350 Kg 771.62 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 308-341 km 191.38 - 211.89 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 17-19.1 kWh/100 km 27.36 - 30.74 kWh/100 mi 123 - 110 MPGe 5.9 - 5.2 km/kWh 3.7 - 3.3 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 15.8-16.7 kWh/100 km 25.43 - 26.88 kWh/100 mi 133 - 125 MPGe 6.3 - 6 km/kWh 3.9 - 3.7 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 170 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | EBJ |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 16000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 170 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |