Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 76.6 kWh |
| Batarya voltajı | 352 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 500 Kg 1102.31 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 447-521 km 277.75 - 323.73 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 17.3-20 kWh/100 km 27.84 - 32.19 kWh/100 mi 121 - 105 MPGe 5.8 - 5 km/kWh 3.6 - 3.1 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 16.3-17.7 kWh/100 km 26.23 - 28.49 kWh/100 mi 128 - 118 MPGe 6.1 - 5.6 km/kWh 3.8 - 3.5 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | EBJ |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 16000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 204 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |