Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 76.6 kWh |
| Batarya voltajı | 352 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 500 Kg 1102.31 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Geri kazanımdaki güç | 145 kW |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 412-490 km 256 - 304.47 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 17.9-21.3 kWh/100 km 28.81 - 34.28 kWh/100 mi 117 - 98 MPGe 5.6 - 4.7 km/kWh 3.5 - 2.9 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 16.5-18.2 kWh/100 km 26.55 - 29.29 kWh/100 mi 127 - 115 MPGe 6.1 - 5.5 km/kWh 3.8 - 3.4 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 109 bg |
| Elektrikli motor torku | 150 Nm 110.63 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 265 bg |
| Sistem tork | 425 Nm 313.46 lb.-ft. |