Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 63 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 59 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya ağırlığı | 350 Kg 771.62 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 391-451 km 242.96 - 280.24 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 14.8-17.3 kWh/100 km 23.82 - 27.84 kWh/100 mi 141 - 121 MPGe 6.8 - 5.8 km/kWh 4.2 - 3.6 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | APP350 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 204 bg |
| Sistem tork | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |