Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 84 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 79 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 513-592 km 318.76 - 367.85 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15.2-17.7 kWh/100 km 24.46 - 28.49 kWh/100 mi 138 - 118 MPGe 6.6 - 5.6 km/kWh 4.1 - 3.5 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 286 bg |
| Elektrikli motor torku | 545 Nm 401.97 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | APP550 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 286 bg |
| Sistem tork | 545 Nm 401.97 lb.-ft. |