Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 55 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 51.5 kWh |
| Batarya voltajı | 352 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 350 Kg 771.62 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 316-349 km 196.35 - 216.86 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 16.6-18.5 kWh/100 km 26.72 - 29.77 kWh/100 mi 126 - 113 MPGe 6 - 5.4 km/kWh 3.7 - 3.4 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 15.6-16.6 kWh/100 km 25.11 - 26.72 kWh/100 mi 134 - 126 MPGe 6.4 - 6 km/kWh 4 - 3.7 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 170 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 170 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |