Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 55 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 52 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 325-365 km 201.95 - 226.8 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 16.4-18.7 kWh/100 km 26.39 - 30.09 kWh/100 mi 128 - 112 MPGe 6.1 - 5.3 km/kWh 3.8 - 3.3 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 170 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 170 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |