Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 76.6 kWh |
| Batarya voltajı | 352 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 500 Kg 1102.31 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 460-534 km 285.83 - 331.81 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 16.8-19.6 kWh/100 km 27.04 - 31.54 kWh/100 mi 125 - 107 MPGe 6 - 5.1 km/kWh 3.7 - 3.2 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 16.1-17.4 kWh/100 km 25.91 - 28 kWh/100 mi 130 - 120 MPGe 6.2 - 5.7 km/kWh 3.9 - 3.6 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 204 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |