Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 82 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 76.6 kWh |
| Batarya voltajı | 352 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 500 Kg 1102.31 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Geri kazanımdaki güç | 145 kW |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 420-497 km 260.98 - 308.82 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 17.5-20.9 kWh/100 km 28.16 - 33.64 kWh/100 mi 120 - 100 MPGe 5.7 - 4.8 km/kWh 3.6 - 3 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 16.4-17.9 kWh/100 km 26.39 - 28.81 kWh/100 mi 128 - 117 MPGe 6.1 - 5.6 km/kWh 3.8 - 3.5 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | EBJ |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 16000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 109 bg |
| Elektrikli motor torku | 162 Nm 119.49 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | EBR |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 14000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Sistem gücü | 299 bg |
| Sistem tork | 460 Nm 339.28 lb.-ft. |