Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 100 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 94.9 kWh |
| Batarya voltajı | 800 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Geri kazanımdaki güç | 220 kW |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 566-598 km 351.7 - 371.58 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 17.5-18.4 kWh/100 km 28.16 - 29.61 kWh/100 mi 120 - 114 MPGe 5.7 - 5.4 km/kWh 3.6 - 3.4 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor torku | 580 Nm 427.79 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor torku | 275 Nm 202.83 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 517 bg |