Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 1.67 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Bagajın altında |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 70 km/saat 43.5 mph |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 177 bg |
| Elektrikli motor torku | 315 Nm 232.33 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ210XYH02 |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 4300 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 75 bg |
| Elektrikli motor torku | 135 Nm 99.57 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ180XS268 |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 4775 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 409 bg |
| Sistem tork | 685 Nm 505.23 lb.-ft. |