Batarya & Menzil Verileri
Bu modelin batarya kapasitesi, elektrikli menzil, şarj hızı ve enerji tüketimi verilerini aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 69.2 kWh |
| Batarya voltajı | 404 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum demir fosfat (LiFePO4) |
| Batarya ağırlığı | 476 Kg 1049.4 lbs. |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 600 km 372.82 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (CLTC) | 13.5 kWh/100 km 21.73 kWh/100 mi 155 MPGe 7.4 km/kWh 4.6 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ210XS2F0 |
| Elektrik motorunun maksimum devir sayısı | 16000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 204 bg |
| Sistem tork | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |