| BMW iX (i20) Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 111.5 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 105.2 kWh |
| Batarya voltajı | 369 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 549-630 km 341.13 - 391.46 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 19.8-23 kWh/100 km 31.87 - 37.01 kWh/100 mi 106 - 91 MPGe 5.1 - 4.3 km/kWh 3.1 - 2.7 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 352 Nm 259.62 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 340 bg |
| Elektrikli motor torku | 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 523 bg |
| Sistem tork | 765 Nm 564.24 lb.-ft. |