| BMW iX (i20) Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 76.6 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 71 kWh |
| Batarya voltajı | 330.3 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 372-425 km 231.15 - 264.08 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 19.4-22.5 kWh/100 km 31.22 - 36.21 kWh/100 mi 108 - 93 MPGe 5.2 - 4.4 km/kWh 3.2 - 2.8 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 352 Nm 259.62 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 340 bg |
| Elektrikli motor torku | 400 Nm 295.02 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 326 bg |
| Sistem tork | 630 Nm 464.66 lb.-ft. |