| Kia Niro II Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 1.32 kWh |
| Batarya voltajı | 240 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum polimer (LiPo) |
| Batarya ağırlığı | 34 Kg 74.96 lbs. |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 120 km/saat 74.56 mph |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 44 bg @ 1798-2500 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 170 Nm @ 0-1798 dev/dak 125.39 lb.-ft. @ 0-1798 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| Sistem gücü | 141 bg @ 5700 dev/dak |
| Sistem tork | 265 Nm @ 1000-2400 dev/dak 195.45 lb.-ft. @ 1000-2400 dev/dak |