| Mercedes-Benz Vito (W447, facelift 2020) Panelvan Uzun Bataryası | Değerler |
|---|---|
| Brüt batarya kapasitesi | 66 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 60 kWh |
| Batarya voltajı | 400 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 260-266 km 161.56 - 165.28 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 25.3-25.8 kWh/100 km 40.72 - 41.52 kWh/100 mi 83 - 81 MPGe 4 - 3.9 km/kWh 2.5 - 2.4 mi/kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 116 bg |
| Elektrikli motor torku | 360 Nm 265.52 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Asenkron |
| Sistem gücü | 116 bg |
| Sistem tork | 360 Nm 265.52 lb.-ft. |