Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5025 mm 197.83 in. |
| Genişlik | 1830 mm 72.05 in. |
| Yükseklik | 1470 mm 57.87 in. |
| Dingil Mesafesi | 2925 mm 115.16 in. |
| Ön tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1575 mm 62.01 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.25 |
| En az dönüş açısı | 10.6 m 34.78 ft. |