Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5015 mm 197.44 in. |
| Genişlik | 1830 mm 72.05 in. |
| Yükseklik | 1470-1490 mm 57.87 - 58.66 in. |
| Dingil Mesafesi | 2925 mm 115.16 in. |
| Ön tekerlek izi | 1570-1575 mm 61.81 - 62.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1570-1575 mm 61.81 - 62.01 in. |
| Yerden yükseklik | 145-150 mm 5.71 - 5.91 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.26 |
| En az dönüş açısı | 10.9 m 35.76 ft. |