Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5090 mm 200.39 in. |
| Genişlik | 1875 mm 73.82 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2120 mm 83.46 in. |
| Yükseklik | 1465 mm 57.68 in. |
| Dingil Mesafesi | 2970 mm 116.93 in. |
| Ön tekerlek izi | 1610-1615 mm 63.39 - 63.58 in. |
| Arka tekerlek izi | 1615-1620 mm 63.58 - 63.78 in. |
| ön çıkıntı | 925 mm 36.42 in. |
| arka çıkıntı | 1195 mm 47.05 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.26 |
| En az dönüş açısı | 10.8-11 m 35.43 - 36.09 ft. |