Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5180 mm 203.94 in. |
| Genişlik | 1875 mm 73.82 in. |
| Yükseklik | 1480 mm 58.27 in. |
| Dingil Mesafesi | 3090 mm 121.65 in. |
| Ön tekerlek izi | 1610 mm 63.39 in. |
| Arka tekerlek izi | 1610 mm 63.39 in. |
| ön çıkıntı | 915 mm 36.02 in. |
| arka çıkıntı | 1175 mm 46.26 in. |
| Yerden yükseklik | 135 mm 5.31 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.27 |
| En az dönüş açısı | 12.6 m 41.34 ft. |