Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5030 mm 198.03 in. |
| Genişlik | 1875 mm 73.82 in. |
| Yükseklik | 1465-1475 mm 57.68 - 58.07 in. |
| Dingil Mesafesi | 2970 mm 116.93 in. |
| Ön tekerlek izi | 1615 mm 63.58 in. |
| Arka tekerlek izi | 1620 mm 63.78 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.26 |
| En az dönüş açısı | 11.8 m 38.71 ft. |