Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5235 mm 206.1 in. |
| aynalar katlı genişlik | 1900 mm 74.8 in. |
| Yükseklik | 1450 mm 57.09 in. |
| Dingil Mesafesi | 3124 mm 122.99 in. |
| Ön tekerlek izi | 1631 mm 64.21 in. |
| Arka tekerlek izi | 1617-1637 mm 63.66 - 64.45 in. |
| Yerden yükseklik | 145-165 mm 5.71 - 6.5 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.28 |
| En az dönüş açısı | 11.2 m 36.75 ft. |