Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5235 mm 206.1 in. |
| aynalar katlı genişlik | 1900 mm 74.8 in. |
| Yükseklik | 1461 mm 57.52 in. |
| Dingil Mesafesi | 3124 mm 122.99 in. |
| Ön tekerlek izi | 1633 mm 64.29 in. |
| Arka tekerlek izi | 1614-1634 mm 63.54 - 64.33 in. |
| Yerden yükseklik | 137-150 mm 5.39 - 5.91 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.30 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |