Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4890 mm 192.52 in. |
| Genişlik | 1940 mm 76.38 in. |
| Yükseklik | 1875 mm 73.82 in. |
| Dingil Mesafesi | 2850 mm 112.2 in. |
| Ön tekerlek izi | 1620 mm 63.78 in. |
| Arka tekerlek izi | 1615 mm 63.58 in. |
| Yerden yükseklik | 220 mm 8.66 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.40 |
| En az dönüş açısı | 12.1 m 39.7 ft. |
| Yaklaşım açısı | 30° |
| Kalkış açısı | 23° |