Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4695 mm 184.84 in. |
| Genişlik | 1840 mm 72.44 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2070 mm 81.5 in. |
| Yükseklik | 1394 mm 54.88 in. |
| Dingil Mesafesi | 2730 mm 107.48 in. |
| Ön tekerlek izi | 1580 mm 62.2 in. |
| Arka tekerlek izi | 1570 mm 61.81 in. |
| Yerden yükseklik | 135 mm 5.31 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.285 |
| En az dönüş açısı | 10.4 m 34.12 ft. |