Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4705 mm 185.24 in. |
| Genişlik | 1845 mm 72.64 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2070 mm 81.5 in. |
| Yükseklik | 1390 mm 54.72 in. |
| Dingil Mesafesi | 2730 mm 107.48 in. |
| Ön tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| Arka tekerlek izi | 1560 mm 61.42 in. |
| Yerden yükseklik | 130 mm 5.12 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.33 |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |