Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4890 mm 192.52 in. |
| Genişlik | 1920 mm 75.59 in. |
| Yükseklik | 1695 mm 66.73 in. |
| Dingil Mesafesi | 2850 mm 112.2 in. |
| Ön tekerlek izi | 1650 mm 64.96 in. |
| Arka tekerlek izi | 1675 mm 65.94 in. |
| ön çıkıntı | 1080 mm 42.52 in. |
| arka çıkıntı | 960 mm 37.8 in. |