Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4635 mm 182.48 in. |
| Genişlik | 1895 mm 74.61 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2126 mm 83.7 in. |
| Yükseklik | 1804 mm 71.02 in. |
| Dingil Mesafesi | 2820 mm 111.02 in. |
| Ön tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| Arka tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| Yerden yükseklik | 189 mm 7.44 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.39 |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 27° |
| Kalkış açısı | 26.5° |
| tırmanış açısı | 31° |
| sığ derinliği | 500 mm 19.69 in. |