Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4587 mm 180.59 in. |
| Genişlik | 1833 mm 72.17 in. |
| Yükseklik | 1802 mm 70.94 in. |
| Dingil Mesafesi | 2820 mm 111.02 in. |
| Ön tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| Arka tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.39 |