Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4804 mm 189.13 in. |
| Genişlik | 1926 mm 75.83 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2141 mm 84.29 in. |
| Yükseklik | 1796 mm 70.71 in. |
| Dingil Mesafesi | 2915 mm 114.76 in. |
| Ön tekerlek izi | 1648 mm 64.88 in. |
| Arka tekerlek izi | 1663 mm 65.47 in. |
| ön çıkıntı | 880 mm 34.65 in. |
| arka çıkıntı | 1009 mm 39.72 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.35 |
| En az dönüş açısı | 11.8 m 38.71 ft. |