Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5140 mm 202.36 in. |
| Genişlik | 1928 mm 75.91 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2249 mm 88.54 in. |
| Yükseklik | 1941 mm 76.42 in. |
| Dingil Mesafesi | 3200 mm 125.98 in. |
| Ön tekerlek izi | 1660 mm 65.35 in. |
| Arka tekerlek izi | 1646 mm 64.8 in. |
| ön çıkıntı | 895 mm 35.24 in. |
| arka çıkıntı | 1045 mm 41.14 in. |
| Yerden yükseklik | 164 mm 6.46 in. |
| En az dönüş açısı | 12.9 m 42.32 ft. |