Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 5370 mm 211.42 in. |
| Genişlik | 1928 mm 75.91 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2244 mm 88.35 in. |
| Yükseklik | 1910 mm 75.2 in. |
| Dingil Mesafesi | 3430 mm 135.04 in. |
| Ön tekerlek izi | 1666 mm 65.59 in. |
| Arka tekerlek izi | 1646 mm 64.8 in. |
| ön çıkıntı | 895 mm 35.24 in. |
| arka çıkıntı | 1045 mm 41.14 in. |
| En az dönüş açısı | 12.5 m 41.01 ft. |