Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 4660 mm 183.46 in. |
| Genişlik | 1880 mm 74.02 in. |
| Yükseklik | 1844 mm 72.6 in. |
| Dingil Mesafesi | 3000 mm 118.11 in. |
| Ön tekerlek izi | 1620 mm 63.78 in. |
| Arka tekerlek izi | 1630 mm 64.17 in. |
| En az dönüş açısı | 9.9 m 32.48 ft. |