Boyut & Ölçü Verileri
Bu modelin uzunluk, genişlik, yükseklik ve dingil mesafesi gibi teknik boyutlarını aşağıda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
| Özellik | Teknik Değer |
|---|---|
| Uzunluk | 3747 mm 147.52 in. |
| Genişlik | 1720 mm 67.72 in. |
| aynalar dahil genişlik | 1966 mm 77.4 in. |
| Yükseklik | 1493 mm 58.78 in. |
| Dingil Mesafesi | 2311 mm 90.98 in. |
| Ön tekerlek izi | 1472 mm 57.95 in. |
| Arka tekerlek izi | 1464 mm 57.64 in. |
| En az dönüş açısı | 10.94 m 35.89 ft. |